1,803
回編集
939行目: | 939行目: | ||
| {{年月日|2018|9|29}} | | {{年月日|2018|9|29}} | ||
| ジャカルタ・Simatupang「[[Everyday, Kachuusha/UZA]]」握手会 | | ジャカルタ・Simatupang「[[Everyday, Kachuusha/UZA]]」握手会 | ||
|- | |||
| AKB48 | |||
| チーム8 | |||
| {{年月日|2018|9|9}} | |||
| | |||
| {{年月日|2018|11|11}} | |||
| | |||
| 1人 | |||
| {{年月日|2018|10|17}} | |||
| | |||
|- | |- | ||
| SGO48 | | SGO48 |
回編集