管理者、user-upload
32,756
回編集
(→OG: 松井玲奈) |
(→AKB48: 柏木由紀) |
||
23行目: | 23行目: | ||
|AKB48||[https://www.youtube.com/channel/UCfmrcEdes7yDtEISGPM1T-A AKB48 / OUC48 official LIVE ch]||AKB48の公式のサブチャンネル|| | |AKB48||[https://www.youtube.com/channel/UCfmrcEdes7yDtEISGPM1T-A AKB48 / OUC48 official LIVE ch]||AKB48の公式のサブチャンネル|| | ||
|- | |- | ||
|AKB48||[https://www.youtube.com/channel/UCubbFOa0eUCWQD8sbmQXwOQ ゆきりんワールド]||[[柏木由紀]]|| | |rowspan="2"|AKB48||[https://www.youtube.com/channel/UCubbFOa0eUCWQD8sbmQXwOQ ゆきりんワールド]||rowspan="2"|[[柏木由紀]]|| | ||
|- | |||
|[https://www.youtube.com/c/kashiwagiyuking 柏木由紀 - YouTube Official Channel]|| | |||
|- | |- | ||
|AKB48||[https://www.youtube.com/channel/UCofuX0EYsFtO-83RlQP2GaA ちよチャンネル]||[[中西智代梨]]|| | |AKB48||[https://www.youtube.com/channel/UCofuX0EYsFtO-83RlQP2GaA ちよチャンネル]||[[中西智代梨]]|| |